Menüü

Uudised

 • Hea Eeskuju konkurss kutsub tunnustama silmapaistvaid noori

  18.08.2021
  7. augustist kuni 31. augustini saab esitada kandidaate Hea Eeskuju on tunnustuskonkursile, millega tunnustatakse neid üld- või kutsehariduskoolis õppivaid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis väärib kogu Eesti tähelepanu.    
 • Otsime Iisakusse särasilmset noorsootöötajat

  16.08.2021
  Oled hooliv, loov, avatud ja soovid töötada koos noortega! Tule meie meeskonda!
 • Alutaguse valla õpilasmaleva- Kurtna rühma järelkaja

  15.08.2021
  Sel aastal koguneti 5 juuli hommikul, et alustada malevlaste tööde ja tegemistega. Maleva avamistseremoonia peeti Mäetagusel, ühise rongkäigu ja vande andmisega. Seejärel tuli aga hakata vaeva nägema ja pingutama, et tasu välja teenida.   
 • Mürakarude suvepraktika 2021

  14.08.2021
  Ühel ilusal juuni kuu hommikul algas sõit Puiatu vibukeskusesse, kus juba mitmendat aastat toimub Alutaguse valla noortele mõeldud Mürakarude suvepraktika. Sõit oli pikk ja otsustati teha väike sirutuspaus Aidu järve juures. 
 • Alutaguse valla raamatukogude töötajad ulatavad abikäe

  13.08.2021
  Kui vajad abi EL digitaalse COVID tõendi loomisel, seadmesse alla laadimisel või välja printimisel, siis tule raamatukokku! Meie valla rahvaraamatukogude töötajad abistavad teid nendes toimingutes meelsasti. Teenus on vallakodanikele tasuta.  
 • Uued piirangud sündmuste läbiviimiseks

  09.08.2021
  9. augustist on sisetingimustes toimuvatel kontrollita üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat. Sisetingimustes kehtib piirarv kogu hoones või territooriumil, näiteks mitte vaid ühes teatrisaalis, vaid kogu teatris.    
 • Taas mõisaõuel hõisates

  16.07.2021
  Tulipalava juulikuu 10. päeva pärastlõunal sai Mäetagusel hoo sisse XXV mõisapäev. Rõõmustavalt palju hakkas silma neid, kes oma uhke suvekübara kapist välja olid otsinud ja pähe sättinud. Ehk vist rohkem siiski palava päikese kaitseks, kui lihtsalt ilu pärast. Kuid olgu põhjus milline tahes, mõisapäevale passib kübar imehästi. Päevajuhiks oli s...
 • Alutaguse kultuuri-ja spordiinimeste tänuüritus Mäetagusel

  02.07.2021
  Alutaguse valla kultuuri- ja spordielu tegijad olid 30. juunil kutsutud Mäetaguse mõisa saali, et koos korraks aeg maha võtta ja hooaja tegemistest kokkuvõtteid teha. See aasta oma eriolukorra piirangutega on olnud meie kõigi jaoks uudne kogemus toimetulekuks ja uute tingimustega kohanemiseks. Samas on leitud uudseid nutikaid lahendusi oma tegev...
 • Parimad õpilased vallavanema vastuvõtul

  01.07.2021
  1. juunil toimus vallavanema vastuvõtt, kuhu olid kutsutud kõikide Alutaguse koolide parimad õpilased. Teist korda oli õpilastel võimalus ise valida oma klassist parim, kes saab vastuvõtule. Klass pidi kirjutama ka põhjenduse, miks just see õpilane valiti. Lisaks sai iga kool lisada omalt poolt tublid lapsed, kes olid aasta jooksul väga head oln...
 • Alutaguse valla raamatukogud suveajal

  21.06.2021
  Suvisel ajal on raamatukogud suletud puhkuste ajal, v.a Iisaku raamatukogu. Suvised lahtiolekuajad on muutunud Iisaku ja Kiikla raamatukogul.
1  2  3  4  5  6  7