Menüü

Uudised

 • Jõulukuu avamine ja jõuluvalguse jagamine

  06.12.2021
  Novembrikuu viimasel pühapäeval ehk 28. detsembril tähistati 1. adventi. Kaunis lumevaip, süüdatud küünlad kuuskedel andsid märku imelise jõuluaja saabumisest.  Iisakus algas jõulukuu avamine hommikul jumalateenistusega ja peale seda jagasid kirikuõpetaja Avo Kiir ja vallavanem Tauno Võhmar kõikidele soovijatele küünlavalgust, et see end...
 • Noortekeskused taas avatud

  03.12.2021
  Viiruse leviku tõkestamiseks saavad hetkel noortekeskustes käia vaid konkreetses piirkonnas koolis käivad noored, st. Iisaku noortekeskuses Iisaku Gümnaasiumi õpilased, Kurtnas Illuka Kooli õpilased ja Mäetaguse noortekeskuses Mäetaguse Põhikooli õpilased. Kui piirangud muutuvad, siis kuulete seda oma noortekeskuse noorsootöötajalt!
 • Kiikla jõulumemmed annavad teada

  02.12.2021
  Kiikla jõulumemmed pakuvad võimalust tellida lühike meeleolukas videoklipp koos jõuluvana tervitusega.
 • Virve Osila elutöötoa avamine ja loomingupäev

  15.11.2021
  Kaks päeva pärast mardipäeva, 12. novembril kell 12 kogunesid Mäetaguse rahvamajja Virve Osila loomingu austajad. Aja ja olude tõttu sai kohale tulla vaid murdosa neist, keda tema loodu kõnetab. 
 • Meie Jaana - Ida-Viru maakonna parim maaraamatukoguhoidja 2021

  14.11.2021
  29. oktoobril toimus Valgamaa Kutseõppekeskuses XXI maaraamatukoguhoidja päev, kus tutvustati ja tunnustati Aasta maaraamatukoguhoidja 2021 nominente. Alutaguse Huvikeskus esitas aasta parimaks maaraamatukoguhoidjaks Jaana Tossi. Meie arvates väärib Jaana seda tiitlit igati.
 • Helkuripõõsas Mäetagusel

  31.10.2021
  Koostöös City Motors AS ja Mäetaguse noortega sai Mäetagusele Jäägrimuuseumi juures ära ehitud põõsas helkuritega, kus iga mööduja võib omale helkuri võtta.  
 • Illuka kooli 1. klassi õpilased Kurtna Noortekeskuses

  30.10.2021
  1. klassi noored käisid 20. oktoobril esimest korda Noortekeskust külastamas. Paljud õpilased on sõitnud noortekeskuse majast mööda teadmata, mis võimalusi seal leidub. Sõitsime liinibussiga noortekeskusesse ja elevus oli juba bussis väga suur. Mis koht see noortekeskus õieti on? 
 • Andekate Noorte Energiafond toetab Ida-Virumaa teadushuvilisi

  21.10.2021
  Alates 18. oktoobrist ootab Andekate Noorte Energiafond taaskord taotlusi Ida-Virumaa noortelt, kes soovivad saada rahalist toetust enesearendamiseks ja huvitegevuseks. Eesti Energia ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu (IVOL) loodud ühisfondi taotlusvoor jääb avatuks kuni 15. novembrini ning toetused jagatakse välja detsembris.
 • MUUDATUS TEGEVUSTES: Koolivaheaeg Alutaguse valla noortekeskustes

  04.10.2021
  Vaheaejal kutsume noori noortekeskuste tegevustesse, kuid vallavalituse korraldusel toimuvad kõik tegevused õues või e-keskkonnas.
 • Alustab Alutaguse valla lastekoor

  13.09.2021
  Ootame lauljaid loodavasse ALUTAGUSE VALLA LASTEKOORI, mis ühendab Iisaku, Mäetaguse ja Illuka koolide 3.-7. klasside vahvaid lauljaid!  
1  2  3  4  5  6  7  8