Menüü

Illuka kooli 1. klassi õpilased Kurtna Noortekeskuses

30.10.2021

1. klassi noored käisid 20. oktoobril esimest korda Noortekeskust külastamas. Paljud õpilased on sõitnud noortekeskuse majast mööda teadmata, mis võimalusi seal leidub. Sõitsime liinibussiga noortekeskusesse ja elevus oli juba bussis väga suur. Mis koht see noortekeskus õieti on? 

Kurtnale jõudes ootas meid bussipeatuses noorsootöötaja Mirjam koos Kurtna noortekeskuse maskotiga. Maskotiks oli ilus ja väga sõbralik liblikas. Õpilastele meeldis ta väga. Kõik koos harjutasime kuidas õigesti teed ületada. Hoolimata halvast ilmast veendusime hoolikalt, et buss oleks ära sõitnud ja ühtegi autot tulemas ei oleks. Liblika ja noorsootöötaja abiga saime kõik selgeks kuidas teed ohutult ületada.


Uhkesse noortekeskuse majasse jõudes, tutvustas noorsootöötaja Mirjam noortele huviringe ning näitas, mis ruum noortekeskuses milleks mõeldud on. Iga ruum tekitas elevust. Nähes noortekeskuse pillivalikut tundus, et kõik 1. klassi õpilased soovivad muusikuks hakata. 

Hiljem sain õpilastelt noortekeskuse kohta vaid kiidusõnu. Kõik tahtsid juba järgmisel päeval noortekeskust külastada. Kristofer lausus, et talle meeldis noortekeskus sellepärast, et seal olid batuudid. Nikitale meeldisid enim spordivõimalused. Lilia ütles, et talle meeldis noortekeskus, kuna seal oli nii ilus liblikas ja Xbox.

 

Aitäh Kurtna noortekeskusele! Külastame teid kindlasti peatselt uuesti.

 

Sandra Linder

Illuka kooli 1 klassi õpetaja