Menüü

Mürakarude suvepraktika 2021

14.08.2021

Ühel ilusal juuni kuu hommikul algas sõit Puiatu vibukeskusesse, kus juba mitmendat aastat toimub Alutaguse valla noortele mõeldud Mürakarude suvepraktika. Sõit oli pikk ja otsustati teha väike sirutuspaus Aidu järve juures. 

Kohale jõudes paigutati kõik tubadesse ja sai minna lõunat sööma. Pärast lõunat jagati noored kolme gruppi, et saaks vaheldumisi lasta vibu, visata nuga ja mängida jalgpalli. Vahepeal said välitegevused otsa ja kõik tegelesid oma asjadega. Hiljem oli õhtusöök ja väike jalgpallimäng. 

 

Teisel päeval toimus võistlus Metsalaskmine vibuga ja mitmed muud põnevad tegevused. Õhtul käisime me ujumas Viljandi järves. 

Kolmandat päeva ootasid kõik väga, sest sellel päeval käisime me Lottemaal ning poes. Lottemaa meeldis kõigile ja kõik võtsid tegevustest osa. Ainult ajast jäi puudu, ei jõudnud igale poole.

 

Viimasel päeval oli võimalik valida mitme erineva pallimängu vahel ja seda sai mängida lõunani. Peale lõunat oli pakkimine, tubade üleandmine ja ärasõit. Ja ei väsi kordamast – sealsed toidud olid nii maitsvad.

 

Tagasiteel tegime põike Põltsamaale, kus külastasime sealset noortekeskust. Tutvusime noorsootöötajatega ja kohalike noortega. Saime seal mängida lauatennist, õhuhokit, togida poksikotti, hüppasime minibatuudil ja proovisime slackline’i. Oleks võinud seal kauemgi olla, aga aeg oli nii kaugel, et pidime kodu poole sõitma hakkama.

 

Meile meeldis Mürakarude suvepraktika väga ja loodame, et järgmisel aastal saame uuesti tulla Vibukeskusesse Mürakarude suvepraktikale. 

Me täname meie noorsootöötajat Mirjamit, juhendaja Meelist ja Iljad, bussijuhti, söögitädi ja teisi, kes abiks olid!

 

Markus, Mattias, Otto, Eliisabet, Kaisa, Teisi, Hugo