Menüü

Kuldse ea sügispidu Mäetaguse rahvamajas

23.10.2020

Foto autor: Grete Habakukk

21.oktoobril toimus Mäetaguse rahvamajas „Kuldse ea sügispidu“. Rahvast oli küll tavapärasest vähem, kuid kohaletulnud nautisid oma pidu täiel rinnal.

Peolisi tervitasid vallavanem Tauno Võhmar ja abivallavanem Kairi Hõbemeri. Külla tuli ka Ida-Virumaa Pensionäride Ühenduse juhatuse esimees Kaarel Pürg, kes tervitas ja andis üle tänukirjad Armilda Tislerile ja Tõnn Lepikule, keda tunnustati aktiivse osalemise eest kogukonna üritustel ja eakate tegevustes. Mõlemad said ka valla poolt tänatud lillede ja kingitustega. Mäetaguse pensionäride esindaja Evi Porman esitas tervitusena nostalgilise Virve Osila luuletuse.

Pidu sai hoo sisse Sirje ja Rein Kure tempokate tantsulugudega. Tantsupõrand täitus kiiresti ja nii mõnegi tantsupaari osavat hoogsat sammu andis ainult kadestada. Vahepaladena esines Pille Pürg erinevate paroodianumbritega,  peolised kohtusid Anne Veski, Heli Läätse, Alla Pugatšova, doktor Viktor Vassiljevi, Yana Toomi ja Edgar Savisaarega.

Hea seltskond, muusika ja naer tegid peost tõeliselt meeleoluka pidupäeva. Loodetavasti jagub seda  positiivsust pidulistele veel pikaks ajaks, mis oleks seltsiliseks pimedatel ja pikkadel sügisõhtutel.

 

Ingrid Spitz

Alutaguse Huvikeskuse juhataja