Menüü

UUS KUUPÄEV! Agulihärrad

30.05.2021, 17:00 - 18:30,

Mäetaguse rahvamaja

Ülevaade

28. märtsil toimuma pidanud etendus lükkub veelgi edasi ja uueks kuupäevaks on 30. mai.

 

"Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel” on lustakas kontsert-etendus, mille autorid on saanud inspiratsiooni 1930. aastatest, mil Eesti Wabariigi pealinnas oli piir teatri ja restorani vahel üpriski hägune, sest pärast õhtuse etenduse lõppu suundusid nii mõnedki armastatud näitlejad populaarsetesse lokaalidesse, et lõbustada seal oma austajaid kõikvõimalike laulu-, tantsu- ja naljanumbritega. Ka andekaid ooperi- ja operetitähti võis järgmisel hetkel näha rahvahulkade ees kõikvõimalike pila- ja pilkelaule esitamas.
Inimene on ülepeakaela üks väga huvitav nähtus. Võiks lausa öelda, et mõistatus. Agulihärrad Indrek Ojari ja Argo Aadli on võtnud lahata kõige tähtsamad küsimused siin elus. Kes see inimeseloom õieti on? Millest ta koosneb? Miks on ta selline nagu ta on? Ja mis asja siin maamuna peal ajab?
Ja nüüd kutsuvad nad kõiki huvilisi Mäetaguse rahvamajja vaatama-kuulama, et oma põhjalike analüüside tulemusi lahkesti jagada. Ettekandmisele tulevad mitut-setut sorti näitlikustamised. Ja kavas on ka mõningad lihtsad ning lustakad vigurdused inimloomuste ainetel.

Säädsid ja sättisid: Diana Leesalu ja Jaak Jürisson
Etenduse pikkus: 1 tund ja 30 minutit, ilma vaheajata

Piletite info

Tavapilet 15€
Sooduspilet 12€ (pensionärid, õpilased, üliõpilased)
Pileteid saab osta Mäetaguse rahvamajast ja https://fienta.com/et/aguliharrad

Piletite arv on piiratud!

Korraldaja
Mäetaguse rahvamaja
Kontakt