Menüü

Ida-Virumaa on Seiklusmaa

 

 

Ida-Virumaa on Seiklusmaa!

Seiklusmaa on paik kus on Eesti kõige ägedamad seiklused, näiteks maa all (Kaevandusmuuseum), mäe otsas (Kiviõli Seikluskeskus), vee peal (Aidu veemaa), puude latvades ( Alutaguse Seikluspark), piiri peal (Narva). Siin asuvad Eesti pikimad rannad (Narva-Jõesuu, Peipsi), kõrgeim kallas (Ontika) jpm. Seiklusmaa asub Ida-Virumaal.

Seiklusmaal ilmub oma Seiklusmaa uudiskiri, Seiklusmaa TV ja FBuudiseid jagab Ida-Viru sõbrad leht.

 

Alates 9. novembrist 2020 alustab Ida-Virumaa toidukuu ehk teisisõnu – Ida-Virumaa ootab kõiki osa saama maitseseiklusest!


Kampaania idee on koondada erinevad Ida-Virumaa restoranid külaliste jaoks nn ühe laua taha. Lisaks nädalavahetuseks puhkama tulnutele on toidukuu ka kohalikele hea võimalus oma kodukoha kohvikute ja restoranide valikuga lähemalt tutvust teha ning saada vaheldust ise kodus toidu valmistamisele. Sarnaselt restoranide nädala kontseptsioonile saab toidukuu raames terve novembri vältel nautida mitmeid hõrgutisi ja väikese vimkaga erimenüüsid vaid 15 või 25 euro eest.


Maitseseikluse raames ühendasid jõud 12 erinevat Ida-Virumaa restorani ja kohvikut, sealhulgas ka Alutaguse vallast üks restoran  - Restoran Rosen (Mäetaguse Mõisa Hotell & Spa).

 

Teised restoranid ja kohvikud, kes kampaaniaga liitusid:
Eesti Kaevandusmuuseumi kohvik
Valaste Puhkeküla kohvik
The Irish Embassy Pub Narva
Kohvik Muna
Gruusia trahter Mimino
Restoran Mio Mare (Toila Spa)
Restoran Rondeel (Narva linnus)
Restoran Meloodia (Meresuu Spa & Hotel)
Merepargi Apart Hotel & café
Restoran M. Chagall (Narva hotell)

 

NB! Kampaaniat pikendatud kuni 31. detsembrini 2020